mj-the king of pop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MJ THE KING OF POP
 
HomeLatest imagesRegisterLog inchat
jocuri
Informati despre Prince, Paris și Blanket  Jumpinjacko Paparati cu mj

Jocuri de downloadat

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Mj-last-dance the last dance Informati despre Prince, Paris și Blanket  Michael-Jackson dRES UP MJ Informati despre Prince, Paris și Blanket  E-joc-michael-jackson mj dance Informati despre Prince, Paris și Blanket  Always-brightest-jackson imbracal pe mj Informati despre Prince, Paris și Blanket  Michael_jackson_king_of_pop michael jackson makeover Informati despre Prince, Paris și Blanket  Michael-jacksons-moonwalker moonwalker1 Informati despre Prince, Paris și Blanket  65685_1 michael-jackson-pe-skateboard Informati despre Prince, Paris și Blanket  Michael-jackson-dress-up-icon-1 imbracal pe michael jckson

Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 18 on Sat Jun 26, 2010 6:48 pm

 

 Informati despre Prince, Paris și Blanket

Go down 
5 posters
AuthorMessage
xyz1999
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
xyz1999


Mesaje : 772
Puncte : 567582349
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 25
Localizare : Cugir

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptySun Jun 27, 2010 12:23 pm

aici puneti info despre copiii lui MJ
Back to top Go down
https://mj-the-king-of-pop.forumgratuit.ro
MichaelsAgaiN
MODERATOR
MODERATOR



Mesaje : 51
Puncte : 10283
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 28
Localizare : Arad,Romania

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptySun Jun 27, 2010 8:23 pm

Copiii lui Michael Jackson au prins de curând o scurtă clipă de libertate. Cei doi băieţi şi fetiţa au fost fotografiaţi miercuri dimineaţă, într-unul dintre puţinele momente în care nu aveau feţele acoperite de măşti sau purtând peruci şi eşarfe. Probabil că Paris, Prince şi Blanket sunt unii dintre cei mai nefericiţi copii din showbiz. Micuţii sunt înconjuraţi de bogăţii, averi şi cam tot ce şi-ar putea dori vreodată, mai puţin un prieten de joacă. Tatăl lor a preferat să le cumpere un pui de tigru, decât să-i lase să se vadă cu alţi copii. Au stat în cele mai luxoase apartamente ale lumii, au vizitat întreg pământul, şi-au făcut cumpărăturile în cele mai scumpe magazine şi cu toate acestea nu ştiu cine sunt mamele lor. Micuţii sunt nevoiţi să crească alături de un tată labil psihic, care încă nu a reuşit să treacă peste propria-i copilărie nefericită. Un om considerat paranoic, obsedat de microbi şi de răufăcători. Mama a doi dintre copii, mai precis a lui Paris şi a lui Prince, este o asistentă, Debbie Rowe, care a ajuns să fie partenera lui Michael Jackson, cu 11 ani în urmă, când relaţia starului cu Lisa Marie Presley scârţâia, iar dorinţa acestuia de a deveni tată era foarte mare. În anii '90, Debbie Rowe l-a cunoscut pe Michael Jackson la cabinetul dermatologului solistului, unde era angajată. S-au împrietenit, el i-a dezvăluit femeii dorinţa de a avea copii, iar ea s-a oferit să-i poarte. În 1996, a fost inseminată artificial. În noiembrie, acelaşi an, cei doi s-au căsătorit, ea fiind însărcinată în şase luni. În noaptea nunţii, Michael a sărutat-o pe obraz şi s-a retras, fără ea, în altă cameră de hotel. Până acum nu au apărut dovezi care să arate că perechea ar fi avut parte de relaţii sexuale. Când s-a născut Prince Michael, bebeluşul a stat câteva ore la incubator, după care a fost luat de tată şi dus la reşedinţa Neverland. „Niciodată nu l-am văzut pe Michael atât de fericit, ceea ce mă făcea şi pe mine să mă simt extraordinar”, a zis Debbie Rowe.

La scurt timp a fost concepută şi Paris, tot prin tehnici medicale. „Am fost inseminată artificial la Paris şi de aceea i-am pus numele după capitala franceză. Michael a vrut să-i punem numele Princess, însă mie mi s-a părut stupid”, a explicat Debbie Rowe. Paris Katherine Jackson a avut aceeaşi soartă după naştere ca şi fratele ei: a fost luată din faşă de către Michael şi dusă la locuinţa acestuia. După sarcina cu fetiţa, Debbie nu a mai putut face copii, ceea ce l-a deranjat foarte tare pe Michael. La şase luni de la aflarea veştii că a devenit sterilă, blonda a divorţat de starul american. A renunţat la custodia copiilor, în schimbul a 8,4 milioane de dolari. La început avea dreptul de a-şi vizita micuţii la 45 de zile, după care a decis să termine cu drepturile parentale definitiv. Cu toate acestea, au apărut vorbe cum că Michael Jackson nici măcar nu ar fi tatăl natural al copiilor. Blanket, cel mai mic, a cărui mamă nu ştie nimeni cine e, nici dacă e adoptat sau nu, are tenul mai închis decât fraţii săi. În privinţa celorlalţi doi, unii spun că persoana care a inseminat-o pe Debbie Rowe este un simpu donator anonim şi în niciun caz starul pop.

Micuţii au fost crescuţi de sufocantul tată şi de o armată de dădace. Tot ceea ce intră în contact cu cei trei trebuie să fie în prealabil dezinfectat. Bucătaresele poartă tot timpul mănuşi şi au datoria să arunce toate ustensilele pe care le-au folosit la o masă. Mulţumită unui tată urmărit de frici şi obsesii, familia Jackson trăieşte mai mult noaptea decât ziua. Artistul vizitează muzee şi face cumpărături între două şi trei dimineaţa, pentru a fi sigur că nu se află nimeni în jurul lor care le-ar putea face rău. Una dintre dădacele angajate de cântăreţ, Grace, a reuşit să se apropie mai mult de artist. L-a încurajat în tot ceea ce a vrut să facă. La un moment dat, se zvonea că se vor căsători. Numai că, între timp, se pare că Michael a simţit că pierde controlul aupra familiei sale şi de aceea bona a fost înlăturată rapid. Acum o altă femeie are grijă de Blanket, Paris şi Prince.
Back to top Go down
RIP MJJ
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
RIP MJJ


Mesaje : 53
Puncte : 10213
Data de inscriere : 2010-06-29
Varsta : 26

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptyTue Jun 29, 2010 7:12 pm

Eu am citit de pe un site ca si fiul cel mare,Prince,are o boala de piele care seamana cu vitiligo .
Back to top Go down
xyz1999
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
xyz1999


Mesaje : 772
Puncte : 567582349
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 25
Localizare : Cugir

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptySat Jul 03, 2010 10:59 pm

am citit si eu mai demult
Back to top Go down
https://mj-the-king-of-pop.forumgratuit.ro
Vizitato
Guest
Anonymous



Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptyWed Jul 07, 2010 2:07 am

Prince Michael II ar putea fi "urmatorul Michael Jackson"
Fiul cel mic al lui Michael Jackson, Prince Michael II, cunoscut si sub numele de alint dat de tatal sau, "Blanket" (paturica, n.r.), ar putea deveni un star la fel de mare ca si tatal sau, apreciza nasul baiatului, Mark Lester. Prietenul apropiat al lui Jackson si nasul celor trei copii ai acestuia, Mark Lester a povestit ca Blanket a dat semne ca mosteneste talentul fenomenal al tatalui...

Informati despre Prince, Paris și Blanket  11cebzo
Back to top Go down
al3x@
Membru
Membru



Mesaje : 44
Puncte : 10152
Data de inscriere : 2010-07-09
Varsta : 27
Localizare : Calarasi

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptySat Jul 10, 2010 6:25 pm

da si eo am citit asta da de mult
Back to top Go down
RIP MJJ
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
RIP MJJ


Mesaje : 53
Puncte : 10213
Data de inscriere : 2010-06-29
Varsta : 26

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptyThu Jul 22, 2010 12:54 am

si eu am citit asta
Back to top Go down
xyz1999
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
xyz1999


Mesaje : 772
Puncte : 567582349
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 25
Localizare : Cugir

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptyThu Jul 22, 2010 1:46 am

aha ok:mj1:
Back to top Go down
https://mj-the-king-of-pop.forumgratuit.ro
MJ4ever
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MJ4ever


Mesaje : 126
Puncte : 10309
Data de inscriere : 2010-07-06
Varsta : 32
Localizare : Nici eu nu stiu unde. Da-ma disparuta. Ma gasesti. :D

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptySat Jul 31, 2010 1:32 am

Prince Jackson chiar are vitiligo.
Nu e boala asemanatoare.

Back to top Go down
RIP MJJ
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
RIP MJJ


Mesaje : 53
Puncte : 10213
Data de inscriere : 2010-06-29
Varsta : 26

Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  EmptySat Jul 31, 2010 2:25 pm

Am mai citit ca Paris a vrut sa se apuce si ea de cantat dar nimeni din familie nu a fost de accord cu aceasta propunere.
Back to top Go down
Sponsored content





Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty
PostSubject: Re: Informati despre Prince, Paris și Blanket    Informati despre Prince, Paris și Blanket  Empty

Back to top Go down
 
Informati despre Prince, Paris și Blanket
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» poze cu Prince, Paris și Blanket
» vidio cu Prince, Paris și Blanket
» sti totul despre mj
» Informatile general despre mj
» Daca ai vreo poezie despre mj spuneo

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
mj-the king of pop :: Prince, Paris și Blanket-
Jump to: