mj-the king of pop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MJ THE KING OF POP
 
HomeLatest imagesRegisterLog inchat
jocuri
Premii şi realizări Jumpinjacko Paparati cu mj

Jocuri de downloadat

Premii şi realizări Mj-last-dance the last dance Premii şi realizări Michael-Jackson dRES UP MJ Premii şi realizări E-joc-michael-jackson mj dance Premii şi realizări Always-brightest-jackson imbracal pe mj Premii şi realizări Michael_jackson_king_of_pop michael jackson makeover Premii şi realizări Michael-jacksons-moonwalker moonwalker1 Premii şi realizări 65685_1 michael-jackson-pe-skateboard Premii şi realizări Michael-jackson-dress-up-icon-1 imbracal pe michael jckson

Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 18 on Sat Jun 26, 2010 6:48 pm

 

 Premii şi realizări

Go down 
4 posters
AuthorMessage
xyz1999
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
xyz1999


Mesaje : 772
Puncte : 567582371
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 25
Localizare : Cugir

Premii şi realizări Empty
PostSubject: Premii şi realizări   Premii şi realizări EmptySat Jun 26, 2010 11:51 am

Michael Jackson a debutat pe scenă ca profesionist la vârsta de 11 ani, fiind membru al formaţiei The Jackson 5 şi şi-a început cariera solo în 1971, când încă era în grup. Următoarele 5 albume pe care le-a lansat aveau să devină cele mai vândute albume din toate timpurile. Thriller rămâne şi aztăzi cel mai bine vândut album din istorie, cu peste 110 milioane de copii vândute în întreaga lume.
În timpul carierei sale, Michael a devenit unul dintre puţinii artişti care au intrat de două ori în Rock and Roll Hall of Fame. Printre alte realizări se numără şi 13 recorduri Guinness, incluzând recordul pentru „ cel mai de succes entertainer din toate timpurile”, 14 premii Grammy, 26 premii A.M.A.(American Music Awards), 12 premii W.M.A.(World Music Awards) şi vâzări de peste 750 de milioane de unităţi. A câştigat deasemenea numeroase premii pentru acţiunile umanitare şi a fost distins de către doi preşedinţi ai Statelor Unite. A fost numit artistul „Deceniului”, „Generaţiei”, „Secolului” şi „Mileniului” şi a intrat în Songwriters Hall of Fame în 2002. Michael Jackson este cel mai premiat artist din toate timpurile şi artistul cu cele mai multe recorduri Guiness.
Back to top Go down
https://mj-the-king-of-pop.forumgratuit.ro
MJ4ever
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MJ4ever


Mesaje : 126
Puncte : 10331
Data de inscriere : 2010-07-06
Varsta : 32
Localizare : Nici eu nu stiu unde. Da-ma disparuta. Ma gasesti. :D

Premii şi realizări Empty
PostSubject: Re: Premii şi realizări   Premii şi realizări EmptyThu Jul 15, 2010 4:46 pm

mda...Sad aja e... dar e a kastigat foarte multe premii si dupa moartea lui SadSadSadSadSadSadSad si imi pare raw ca sunt si mai multi fani dp moartea lui... fanii aceea puteau fi chiar si inainte de a muri..
Back to top Go down
xyz1999
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
xyz1999


Mesaje : 772
Puncte : 567582371
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 25
Localizare : Cugir

Premii şi realizări Empty
PostSubject: Re: Premii şi realizări   Premii şi realizări EmptyThu Jul 15, 2010 4:47 pm

E foarte bine daca nu murea
Back to top Go down
https://mj-the-king-of-pop.forumgratuit.ro
mjislam
Avansat
Avansat
mjislam


Mesaje : 177
Puncte : 10714
Data de inscriere : 2010-07-07

Premii şi realizări Empty
PostSubject: Re: Premii şi realizări   Premii şi realizări EmptyFri Jul 16, 2010 12:14 pm

hmmmm eu sunt fan mj de la 4 ani si ii stiam jumatate de cantece.....akm le stiu pe toate Smile.....si preferata mea e Blame it on the boogie
Back to top Go down
xyz1999
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
xyz1999


Mesaje : 772
Puncte : 567582371
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 25
Localizare : Cugir

Premii şi realizări Empty
PostSubject: Re: Premii şi realizări   Premii şi realizări EmptyFri Jul 16, 2010 1:59 pm

Nam stiut mj
Back to top Go down
https://mj-the-king-of-pop.forumgratuit.ro
alexaMJ
Membru special
Membru  special
alexaMJ


Mesaje : 56
Puncte : 10986
Data de inscriere : 2010-07-08
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Premii şi realizări Empty
PostSubject: Re: Premii şi realizări   Premii şi realizări EmptyFri Jul 16, 2010 9:41 pm

MJ:(DC EL
Back to top Go down
MJ4ever
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MJ4ever


Mesaje : 126
Puncte : 10331
Data de inscriere : 2010-07-06
Varsta : 32
Localizare : Nici eu nu stiu unde. Da-ma disparuta. Ma gasesti. :D

Premii şi realizări Empty
PostSubject: Re: Premii şi realizări   Premii şi realizări EmptySat Jul 31, 2010 12:37 am

De ce nu eu?Sad(
Eu sunt fana de la 3 ani. :">
Si ma mandresc cu asta! =))
MJ4ever
Back to top Go down
Sponsored content





Premii şi realizări Empty
PostSubject: Re: Premii şi realizări   Premii şi realizări Empty

Back to top Go down
 
Premii şi realizări
Back to top 
Page 1 of 1

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
mj-the king of pop :: MJ Zone :: Stiri si Informatii-
Jump to: