mj-the king of pop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MJ THE KING OF POP
 
HomeLatest imagesRegisterLog inchat
jocuri
Michael Jackson în România prima data Jumpinjacko Paparati cu mj

Jocuri de downloadat

Michael Jackson în România prima data Mj-last-dance the last dance Michael Jackson în România prima data Michael-Jackson dRES UP MJ Michael Jackson în România prima data E-joc-michael-jackson mj dance Michael Jackson în România prima data Always-brightest-jackson imbracal pe mj Michael Jackson în România prima data Michael_jackson_king_of_pop michael jackson makeover Michael Jackson în România prima data Michael-jacksons-moonwalker moonwalker1 Michael Jackson în România prima data 65685_1 michael-jackson-pe-skateboard Michael Jackson în România prima data Michael-jackson-dress-up-icon-1 imbracal pe michael jckson

Who is online?
In total there are 4 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 4 Guests

None

Most users ever online was 18 on Sat Jun 26, 2010 6:48 pm

 

 Michael Jackson în România prima data

Go down 
4 posters
AuthorMessage
xyz1999
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
xyz1999


Mesaje : 772
Puncte : 567582371
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 25
Localizare : Cugir

Michael Jackson în România prima data Empty
PostSubject: Michael Jackson în România prima data   Michael Jackson în România prima data EmptySat Jun 26, 2010 11:52 am

Michael Jackson a fost primul mare artist care a concertat în România. În data de 1 octombrie 1992, 70.000 de oameni au fost prezenţi pe stadionul Lia Manoliu din Bucureşti, pentru a-l vedea pe Michael cântând şi dansând.[111] Evenimentul a fost difuzat de postul de televiziune HBO, care a cumpărat drepturile de transmitere pentru suma record de 20 de milioane de dolari. Concertul care făcea parte din cadrul turneului Dangerous World Tour, a atins audienţe record pentru postul de televiziune HBO.
Concertul din 1992 a fost lansat pe DVD în 2005. Live In Bucharest: The Dangerous Tour împreună cu concertul de la Seoul, din cadrul turneului HIStory, sunt singurele concerte ale lui Michael Jackson lansate pe DVD.[62] La puţin timp după concert, Michael Jackson filmează pentru videoclipul piesei Police Walk, alături de poliţişti români. Tot în 1992, Jackson vizitează un orfelinat din Bucureşti şi donează 10.000 de dolarii pentru construirea unui parc copiiilor din orfelinat. Michael Jackosn revine în România, în 1996, în cadrul turneului HIStory World Tour.
Back to top Go down
https://mj-the-king-of-pop.forumgratuit.ro
MJ4ever
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MJ4ever


Mesaje : 126
Puncte : 10331
Data de inscriere : 2010-07-06
Varsta : 32
Localizare : Nici eu nu stiu unde. Da-ma disparuta. Ma gasesti. :D

Michael Jackson în România prima data Empty
PostSubject: Re: Michael Jackson în România prima data   Michael Jackson în România prima data EmptyThu Jul 15, 2010 4:45 pm

1992 Sad aveam numa un an:((Sad(Sad( bn k am fost in 1996 #:-s frate ce bn k aveam 5 ani Smile)
Back to top Go down
xyz1999
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
xyz1999


Mesaje : 772
Puncte : 567582371
Data de inscriere : 2010-06-26
Varsta : 25
Localizare : Cugir

Michael Jackson în România prima data Empty
PostSubject: Re: Michael Jackson în România prima data   Michael Jackson în România prima data EmptyThu Jul 15, 2010 4:46 pm

eu mam nascut in 1999 7 aprilie
Back to top Go down
https://mj-the-king-of-pop.forumgratuit.ro
mjislam
Avansat
Avansat
mjislam


Mesaje : 177
Puncte : 10714
Data de inscriere : 2010-07-07

Michael Jackson în România prima data Empty
PostSubject: Re: Michael Jackson în România prima data   Michael Jackson în România prima data EmptyFri Jul 16, 2010 12:00 pm

eu m-am nascut in 1999 21 decembrie mj
Back to top Go down
mjislam
Avansat
Avansat
mjislam


Mesaje : 177
Puncte : 10714
Data de inscriere : 2010-07-07

Michael Jackson în România prima data Empty
PostSubject: Re: Michael Jackson în România prima data   Michael Jackson în România prima data EmptyFri Jul 16, 2010 12:01 pm

si ce mai ziceti??
Back to top Go down
alexaMJ
Membru special
Membru  special
alexaMJ


Mesaje : 56
Puncte : 10986
Data de inscriere : 2010-07-08
Varsta : 27
Localizare : Bucuresti

Michael Jackson în România prima data Empty
PostSubject: Re: Michael Jackson în România prima data   Michael Jackson în România prima data EmptyFri Jul 16, 2010 9:51 pm

ce dragut era mj la orfelinat:))
Back to top Go down
MJ4ever
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MJ4ever


Mesaje : 126
Puncte : 10331
Data de inscriere : 2010-07-06
Varsta : 32
Localizare : Nici eu nu stiu unde. Da-ma disparuta. Ma gasesti. :D

Michael Jackson în România prima data Empty
PostSubject: Re: Michael Jackson în România prima data   Michael Jackson în România prima data EmptySat Jul 31, 2010 12:34 am

Asa e. ....
Parca era un ingeras.
Defapt asta e..
Un inger..
My guardian angel. Mad
Si nu numai al meu. Mad
Michael Jackson cu g
Back to top Go down
Sponsored content





Michael Jackson în România prima data Empty
PostSubject: Re: Michael Jackson în România prima data   Michael Jackson în România prima data Empty

Back to top Go down
 
Michael Jackson în România prima data
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Fanii lui Michael Jackson din Romania au venit la lansarea "Thriller"
» ce ai facut prima data cand ai auzit de mj?
» Michael Jackson's This is it
» Michael jackson - You Rock My World
» Cele 100 de melodii ascunse ale lui Michael Jackson

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
mj-the king of pop :: MJ Zone :: Stiri si Informatii-
Jump to: