mj-the king of pop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MJ THE KING OF POP
 
HomeLatest imagesRegisterLog inchat
jocuri
Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( Jumpinjacko Paparati cu mj

Jocuri de downloadat

Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( Mj-last-dance the last dance Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( Michael-Jackson dRES UP MJ Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( E-joc-michael-jackson mj dance Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( Always-brightest-jackson imbracal pe mj Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( Michael_jackson_king_of_pop michael jackson makeover Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( Michael-jacksons-moonwalker moonwalker1 Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( 65685_1 michael-jackson-pe-skateboard Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( Michael-jackson-dress-up-icon-1 imbracal pe michael jckson

Who is online?
In total there are 5 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 5 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 18 on Sat Jun 26, 2010 6:48 pm

 

 Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:((

Go down 
AuthorMessage
MJ4ever
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MJ4ever


Mesaje : 126
Puncte : 10331
Data de inscriere : 2010-07-06
Varsta : 32
Localizare : Nici eu nu stiu unde. Da-ma disparuta. Ma gasesti. :D

Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( Empty
PostSubject: Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:((   Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:(( EmptySun Jul 18, 2010 4:13 am

Desi majoritatea atractiilor au fost dezasamblate si vandute dupa
moartea lui Michael Jackson, unii cred ca parcul ar putea reprezenta in
continuare o sursa de profit.
Parcul ar putea fi vizitat de fani din toata lumea care ar dori sa
vada proprietatea lui Michael Jackson, potrivit bloggerului Perez Hilton.Desi parcul ar putea fi profitabil, se pare ca statul California nu are
inca destule fonduri pentru a-l cumpara.
Back to top Go down
 
Neverland, propietatea lui Michael Jackson ar putea deveni parc public:((
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Michael Jackson's This is it
» Michael jackson - You Rock My World
» Cele 100 de melodii ascunse ale lui Michael Jackson
» Medicii lui Michael Jackson au scapat de acuzatii
» Michael Jackson în România prima data

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
mj-the king of pop :: MJ Zone :: Stiri si Informatii-
Jump to: