mj-the king of pop
Would you like to react to this message? Create an account in a few clicks or log in to continue.


MJ THE KING OF POP
 
HomeLatest imagesRegisterLog inchat
jocuri
Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" Jumpinjacko Paparati cu mj

Jocuri de downloadat

Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" Mj-last-dance the last dance Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" Michael-Jackson dRES UP MJ Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" E-joc-michael-jackson mj dance Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" Always-brightest-jackson imbracal pe mj Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" Michael_jackson_king_of_pop michael jackson makeover Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" Michael-jacksons-moonwalker moonwalker1 Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" 65685_1 michael-jackson-pe-skateboard Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" Michael-jackson-dress-up-icon-1 imbracal pe michael jckson

Who is online?
In total there are 8 users online :: 0 Registered, 0 Hidden and 8 Guests :: 1 Bot

None

Most users ever online was 18 on Sat Jun 26, 2010 6:48 pm

 

 Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat"

Go down 
AuthorMessage
MJ4ever
ADMINISTRATOR
ADMINISTRATOR
MJ4ever


Mesaje : 126
Puncte : 10309
Data de inscriere : 2010-07-06
Varsta : 32
Localizare : Nici eu nu stiu unde. Da-ma disparuta. Ma gasesti. :D

Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" Empty
PostSubject: Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat"   Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat" EmptySat Jul 31, 2010 5:19 pm

Un jurnalist britanic susţine, în cartea sa "The Final Years Of
Michael Jackson", că, înainte cu câteva zile de moartea lui, Michael
Jackson le-a spus apropiaţilor săi că îşi doreşte să moară, din cauză că
"îşi pierduse vocea şi mişcările care l-au făcut celebru".
Jurnalistul Ian Halperin, care îşi va lansa săptămâna viitoare cartea despre ultimii ani din viaţa lui Jackon, scrie, în ediţia de duminică a Daily Mail, că, pe 21 iunie, Michael Jackson i-a spus confidentului său că îşi doreşte să moară, pentru că îşi pierduse vocea şi mişcările care l-au făcut celebru."Nu funcţionează. Mai bine mor. Nu mai am la ce să mă întorc. Sunt terminat", ar fi fost declaraţia lui Michael Jackson, făcută în timpul repetiţiilor făcute înaintea concertelor, care urmau să aibă loc în iulie, la Londra.Totodată, jurnalistul spune că cel mai apropiat confident al lui Jackson
i-ar fi spus, la două ore de la decesul artistului, că megastarul era
obosit de viaţă. "Michael era obosit să trăiască. Era o epavă de câţiva
ani şi acum poate, în sfârşit, să se ducă într-un loc mai bun. Oamenii
din jurul său l-au îndopat cu medicamente pentru a-l ţine de partea
asta. Ar trebui traşi la răspundere", a spus confidentul artistului.Michael Jackson a fost, fără nicio urmă de dubiu, un om plin
de probleme şi singur. În timpul investigaţiei mele am trecut de multe
ori de la compasiune la ură", scrie jurnalistul Ian Halperin.
Back to top Go down
 
Michael Jackson: "Mai bine mor. Sunt terminat"
Back to top 
Page 1 of 1
 Similar topics
-
» Michael Jackson - Another Day
» Michael Jackson's This is it
» Cele 100 de melodii ascunse ale lui Michael Jackson
» Medicii lui Michael Jackson au scapat de acuzatii
» Michael Jackson în România prima data

Permissions in this forum:You cannot reply to topics in this forum
mj-the king of pop :: MJ Zone :: Stiri si Informatii-
Jump to: